Bize Ulaşın
İstanbul Yeniyol Cad. No:3 Kat:3
34360 Nurol Tower
Şişli İstanbul
info@duodijital.com.tr
Kariyer & Başvuru
info@duodijital.com.tr
Ph: +90 506 744 05 34
Back

Markalama İşlemleri

large (2)
Yeni Nesil Dijital Pazarlama ve e-Ticaret Ajansı

Markalama

Markanız için ilk izlenim çok önemlidir. Görsel kimlik, işletmenizin nasıl algılandığını yansıtır. Başarılı bir marka oluşturmak için işletmenizin değerleriyle birlikte, aynı zamanda müşterilerinizin değerlerini yansıtan bir marka oluşturuyoruz. İşinizi farklı kılmak için markanızın ve görsel kimliğinizin gücünden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Markalama: 1. Logo 2. Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Logo, Logotype

Markanızı en iyi şekilde temsil eden, özgün, yaratıcı, modern ve etkili görsel içeriğe sahip logo ve marka adını yansıtmaya yönelik logotype tasarım çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Simge, sembol, renk, ikon ve resimsel öğeleri bir bütün olarak ele alıyor, birbirleriyle uyumuna özen gösteriyoruz.

Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Kurumsal kimlik klavuzu tasarım sürecimizde kurumunuzun şirket içinde ve dışında kullanacağı basılı malzemeler logotype ile uyumlu bir şekilde hazırlanır. Oluşturulan kimlik benzersiz, firmanızı temsil edecek şekilde tamamen size özeldir.

Duo Dijital

Marka Oluşturma Süreci

Marka Oluşturma

Ajansımız, markanızın değerini artırmak, bilinirliğini sağlamak ve markanızın sektörde güçlü bir duruşa sahip olması için uzman ekibimizle markanızın oluşturma sürecinin en ince detayına kadar çalışır. Markanızın doğru şekilde temsil edilebilmesi için ilk başta rakip ve sektörel pazar araştırması yapılır. Bu araştırmalar doğrultusunda markanın ihtiyaçlarını analiz ederek etkin bir yol haritası çıkarılıp projenizi hayata geçirilir.

Marka İsim Oluşturma

Doğru bir isim, markanın en değerli varlığıdır. Tescil edilebilir marka adı bulmak günümüzde gittikçe zorlaşmaktadır. Bizler sizi ve yapmak istediğiniz şeyi en iyi yansıtacak marka ismini sizler için buluyoruz. Markanızın ismini bulurken hem global hemde yurtiçindeki sektörünüzdeki firmaları inceliyoruz. Sektörünüzle bağlantılı, akılda kalıcı ve kullanım haklarının müsait olduğu isimleri sizler için listeliyoruz.

Marka Hikayesi

Biliyoruz ki artık markalar sadece ürün ve hizmetleriyle değil hikayeleriyle de akılda kalıyor. Herkesin bir hikayesi olduğu gibi, markanın da bir hikayesi olmalıdır. Markalar tüketici ile aralarındaki bağı kurmak için güçlü ve etkili hikayelere ihtiyaç duyarlar. Biz de markanızı rakiplerinizden öne çıkartacak ve müşteri hedef kitlenizle aranızdaki bağı güçlendirecek bir hikaye oluşturarak markanıza destek oluyoruz.

PR Çalışması

Dijital reklam haricinde PR çalışmaları da firmanızın veya markanızın büyümesindeki en büyük etkendir. Dijital dönüşümünüzü geleneksel medyayla birleştirdiğimiz zaman marka bilinirliği çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Sektörel dergiler, Gazeteler veya etkileşim yaratacak olan etkinliklere katılımlarınızı organize ediyoruz. Hem dijital alandaki hem de geleneksel medyanın PR gücünü en iyi şekilde kullanıyoruz.

Dijital Dönüşüm

Markanızın ihtiyacı olan dijital altyapıları analiz ediyoruz. Raporlarını size sunuyoruz ve dijital dönüşüm sürecini markanıza en hızlı şekilde entegre ediyoruz. İş yönetim kısmında ERP ve CRM sistemleri gibi iş yönetiminizi kolaylaştıracak yazılım çözümleri üretiyoruz. Pazarlama anlamında ise sosyal medya ve dijital pazarlamanın gücünü kullanarak markanızın dijital dünyadaki gücünü arttırıyoruz.

Marka Stratejisi

Marka Stratejisi; markanın başlangıcındaki en önemli yol haritasıdır. Marka stratejisi oluşturma sürecinde doğru bir stratejiye ulaşmanız ve markanızın değerini artırmak için uzman ekibimizle detaylı bir planlama yapıyoruz. Pazarlama ve marka bilinci oluşturma için entegre bir strateji gerekmektedir. Stratejiniz olmadan markanızın doğru yönde ilerlediğinden emin olmak oldukça zordur.

Aklınızda Projeleriniz mi var?

360° çözümler sunan Google Sertifikalı Dijital Pazarlama | e-Ticaret | Reklam ajansıyız.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Kullanılmasını istemiyorsanız cookie’leri silebilir veya engelleyebilirsiniz. Gizlilik Politikası