Bize Ulaşın
İstanbul Yeniyol Cad. No:3 Kat:3
34360 Nurol Tower
Şişli İstanbul
info@duodijital.com.tr
Kariyer & Başvuru
info@duodijital.com.tr
Ph: +90 506 744 05 34
Back

Pazaryeri Mağaza Yönetimi

grafik-tasarim-ajansi
Yeni Nesil Dijital Pazarlama ve e-Ticaret Ajansı

Pazaryeri Mağazalarınızı Sizin İçin Profesyonelce Yönetelim

Her pazaryeri ayrı uzmanlık ister. Kategori ve pazaryeri deneyimimiz sayesinde her platformun kendi dinamiklerine uygun profesyonel bir pazaryeri yönetimi sunuyoruz.

Katalog yönetimi

Ürün ve kategorilerinizi kullanıcı deneyimi odaklı düzenler, optimize ederiz. Düzenli olarak ürünlerinizin yüklenmesini ve güncellemelerini yaparız. Hem yeni hem de diğer ürünleri düzenli olarak anasayfada listesini değiştirerek vitrinlerinizin güncel kalmasını sağlarız.

Kampanya yönetimi

Markanızın strateji planına göre; marka bilinirliği artırma amaçlı, stok eritme amaçlı, sepet ortalamasını yükseltme amaçlı, müşteri datası toplama amaçlı vs. kampanya kurguları hazırlar, uygular ve raporlarız.

Grafik tasarım

E-ticaret sitenizin ihtiyacı olan banner, gif, ürün görsel düzenlemeleri, kampanya ve duyuru görsellerini profesyonelce hazırlıyoruz. Düzenli olarak e-ticaret sitenizin tasarımlarını değiştirerek sitenizin güncel kalmasını müşterilerin sürekli aynı siteyi görmemesini sağlıyoruz.

Pazaryeri Mağaza Yönetimi Hizmetimizin Kapsamları Nedir?

Hizmet detayları ve açıklamaları aşağıdaki gibidir.
 
Pazaryeri Mağaza Açılışı

Pazaryerleri mağazalarınızın açılışlarını yaparız

Kampanya Yönetimi

Markanızın strateji planına göre; marka bilinirliği artırma amaçlı, stok eritme amaçlı, sepet ortalamasını yükseltme amaçlı, müşteri datası toplama amaçlı vs. kampanya kurguları hazırlar, uygular ve raporlarız.

Facebook Collabs & Influencer Yönetimi

Pazaryerlerinin yeni pazarlama modelleri arasında yer alan pazaryeri üzerinden facebook reklamcılığı ve pazaryerinin influencer ağıyla ilgili çalışmaları planlar ve uygularız.

Pazaryeri Entegrasyon Kurulumu

Pazaryeri, e-ticaret siteniz ve muhasebe yazılımınız hatta depo yönetim sisteminize kadar ihtiyacınıza en uygun entegrasyonu belirler ve kurarız

Listeleme Optimizasyonu - SEO

Pazaryerlerinde kategori ve ürünlerinize göre anahtar kelime çalışmaları yapar, ürünlerinize listeleme optimizasyonu uygularız. Ürünlerinizi arama sonuçlarında ve kategori sıralamalarında en üst sıralara taşımanıza yardımcı oluruz.

Pazaryeri Mağaza Tasarımı

Pazaryeri mağazanızda kampanyalarınız, ürünleriniz ve kategorileriniz için ilgi çekecek görsel veya gif animasyonlar hazırlarız. Düzenli olarak güncelleme yaparak müşterilerinize bildirim gitmesini sağlarız

Katalog Yönetimi

Ürün ve kategorilerinizi SEO ve kullanıcı deneyimi odaklı zenginleştirip pazaryerlerine yükler ve düzenli güncellemesini sağlarız.

Pazaryeri Reklam Yönetimi

Pazaryeri içerisindeki ve pazaryeri ortaklığıyla dış reklamlarınızı sizin için en verimli olacak şekilde planlar ve uygularız.

Ürün Görsel Düzenleme

Ürün görsellerinizi pazaryeri ölçülerine göre hazırlayarak ürünlerinizin ön planda ve anlaşılır olmasını sağlarız. Çekim hataları veya pazaryeri kuralları sebebiyle ürünleriniz geri planda kalmaz, satışlarınız engellenmez.

Pazaryeri Mağaza Yönetimi İçin Bize Ulaşın

360° çözümler sunan Google Sertifikalı Dijital Pazarlama | e-Ticaret | Reklam ajansıyız.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Kullanılmasını istemiyorsanız cookie’leri silebilir veya engelleyebilirsiniz. Gizlilik Politikası